ENERJİ HUKUKU

YÖNET, yerli ve yabancı müvekkillerine lisans, ruhsat, mevzuat uyumu, satın alma, devralma, hukuki inceleme, operasyon ve bakım konularının hukuki boyutları hakkında düzenli olarak danışmanlık hizmeti sunmaktadır. 

Avukatlarımız, mevzuat, stratejik, ticari, teknik, sözleşmesel  konular dahil olmak üzere Enerji Hukukunu ilgilendiren her türlü konuda, müvekkilleri için en doğru hukuki altyapıyı belirlemek ve müvekkillerini yönlendirmek doğrultusunda hatırı sayılır bir tecrübe sahibidir.

YÖNET birçok lisanslı ve lisanssız güneş enerjisi santrali, bio-enerji santrali, termik santral, boru hattı projelerinin hukuki süreçlerine aktif olarak dahil olmuş, bu konularda deneyim kazanmıştır. YÖNET ayrıca, petrol ve otogaz sektörlerine yönelik sanayi ürünleri üreten üretici firmalara uzun yıllardır hukuki danışmanlık hizmet sunmaktadır.

 

Enerji Hukuku alanındaki uzmanlığımız dahilinde ruhsat ve izin prosedürleri, mevzuat uyum stratejileri, soruşturmalar, teknoloji transferi, mühendislik ve inşaat sözleşmeleri (EPC), devralmalar ve proje finansmanı yer almaktadır.

Avukatlarımız ayrıca Enerji Hukukuna ilişkin birçok uyuşmazlıkta, hem enerji şirketlerini hem de tüketicileri temsil etmiş, bu anlamda Enerji Hukukunu ilgilendiren konularda ciddi bir dava  tecrübesi kazanmıştır.

© 2020 YÖNET Avukatlık Bürosu   |    Yasal Uyarılar

Bizi Takip Edin:

  • LinkedIn Social Icon