top of page

YASAL UYARI

Farklı Şehirlerdeki Ofislerin Hukuki Statüsü

Bu internet sitesindeki "İletişim" bölümünde gösterilen İstanbul Ofisi ve Konya Ofisi, ilgili şehirde barolara kayıtlı ve kendilerine ait bağımsız vergi kayıtları ile faaliyet gösteren bağımsız iki avukatlık bürosudur.  

 

İstanbul Ofisi'nin resmi kayıt ve unvanı Yönet Avukatlık Bürosu olup, İstanbul Barosu'na kayıtlı Avukat Mehmet Melih Yönet'in vergi kaydı altında faaliyet göstermektedir. 

 

Konya Ofisi'nin resmi kayıt ve unvanı Yönet Avukatlık Bürosu olup, Konya Barosu'na kayıtlı Avukat Cengiz Yönet'in vergi kaydı altında faaliyet göstermektedir.

 

Bu iki avukatlık bürosu arasında zaman zaman gerçekleşen mesleki işbirliğinin ötesinde, hiçbir surette iş ortaklığı, adi ortaklık, hissedarlık, temsilcilik, kazanç veya gelir paylaşımı veya başkaca bir hukuki, mali, finansal veya başka surette bir ilişki ve bağlantı bulunmamaktadır. Her iki avukatlık bürosu da tam bir bağımsızlık içerisinde mesleki çalışmalarını sürdürmektedirler. Her bir bağımsız avukatlık bürosunun hukuki, mali, finansal ve mesleki sorumluluğu da münhasıran kendi müvekkilleri, kendisi tarafından bizzat verilmiş hizmetler, kendi ekibi ve personeli ile sınırlıdır. Her iki avukatlık bürosu da, faaliyetlerini Türkiye Barolar Birliği'nin meslek kuralları ve yürürlükteki Avukatlık Kanununa uygun şekilde gerçekleştirmektedir. İki hukuk bürosu arasındaki mesleki işbirliği süreklilik arz etmemektedir.

 

İçerik ve Reklam

 

Bu internet sitesinde bulunan bilgiler Yönet Avukatlık Bürosu tarafından, Türkiye Barolar Birliği'nin meslek kuralları ve yürürlükteki Avukatlık Kanunu uyarınca sadece bilgi amaçlı olarak temin edilmektedir.
 
Bu internet sitesinde yer alan bilgiler;
 

  • Reklam niteliği veya herhangi bir ticari amaç taşımaz,  

  • Türkiye Barolar Birliği'nin meslek kurallarına aykırı herhangi diğer bir amaçla kullanılamaz,

  • Hiçbir şekilde hukuki tavsiye veya görüş olarak değerlendirilemez.

  • Yönet Avukatlık Bürosu ve site ziyaretçileri arasında avukat-müvekkil ilişkisi yaratmaz, 

  • Güncel hukuki gelişmeleri yansıtmayabilir.

Sorumluluk

 
Yönet Avukatlık Bürosu, bu internet sitesinde yer alan bilgilerden ve ziyaretçilerin bu internet sitesinde verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirecekleri işlem ve eylemlerden sorumluluk kabul etmemektedir.

 

Fikri Mülkiyet Hakları
 
Bu internet sitesinde yer alan tüm bilgilere ve logoya ilişkin tüm fikri mülkiyet hakları Yönet Avukatlık Bürosu'na aittir. Yönet Avukatlık Bürosu'nun yazılı muvafakatı olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya kullanılamaz.

bottom of page